DJI Spark maakt selfies op commando
We lieten het je al weten bij Drone123, twee dagen geleden heeft DJI haar nieuwste drone gereleased, namelijk de superkleine DJI Spark. Waar toe is de Spark allemaal in staat?
Formaat
Natuurlijk is het eerste wat opvalt het formaat van de Spark. De drone is letterlijk niet groter dan een iPhone 7 Plus. Je kunt hem dus overal mee naartoe nemen. Zoals verwacht richt DJI zich sterk op de mainstream consumenten. Dit zien we ook terug in de promovideo.
De Spark is duidelijk gericht op gebruikers die geen 1000 euro willen betalen voor een drone en deze vooral voor de fun willen gebruiken. Zo is de Spark perfect voor selfies en gave foto’s.
Handgebaren
Je kunt de Spark zowel met je smartphone besturen als met handgebaren. Hiermee laat je de drone bijvoorbeeld naar je toe komen of kun je een opdracht geven om foto’s te maken. Dit is een handige tool voor als je iedereen op een foto wilt hebben.
Prijskaartje
De Spark heeft zoals verwacht een veel aantrekkelijker prijskaartje dan zijn grotere broer Mavic. Vanaf 15 juni kun je de Spark in Nederland kopen voor 599 euro.